Hlasování o projektech

Asi nejdůležitější okamžik v rámci celého roku. Zde, v tuto chvíli, dochází k hlavnímu rozhodování. Je nutné pečlivě zvážit, který projekt je podle vás nejlepší a nejvhodnější k realizaci.

A kdo tedy vlastně může hlasovat? Podle pravidel je to každý, kdo má trvalé bydliště v Českých Budějovicích a už mu bylo 18 let. Budete mít k dispozici vždy dva hlasy. Jeden pro velký projekt a druhý pro ten malý.

Hlasování bude probíhat pouze ONLINE z pohodlí domova, a to na základě bezpečného připojení k registru obyvatel. Každý hlasující se tedy bude muset prokázat číslem svého občanského průkazu, ale nenechejte se odradit. Je to opravdu důkladně zabezpečeno.

My projekty předem rozdělíme tak, aby bylo zřejmé, který je který. Za vítězné projekty budou považovány maximálně dva velké a pak minimálně čtyři malé. Těch může být i více, a to v závislosti na jednotlivých rozpočtech. V případě, že budou vítězné čtyři projekty celkově realizovatelné za méně než 2 miliony a pod „čarou“ se umístí projekt, který by se mohl v rámci tohoto limitu uskutečnit, rozhodně se mu budeme také věnovat a finance na něj vynaložíme.

O realizaci se poté postaráme tak, abyste byli maximálně spokojeni.