Hlasování o projektech

Asi nejdůležitější okamžik v rámci celého roku. Zde, v tuto chvíli, dochází k hlavnímu rozhodování. Je nutné pečlivě zvážit, který projekt je podle vás nejlepší a nejvhodnější k realizaci.

A kdo tedy vlastně může hlasovat? Podle pravidel je to každý, kdo má trvalé bydliště v Českých Budějovicích a už mu bylo 18 let. Budete mít k dispozici vždy dva hlasy. Jeden pro velký projekt a druhý pro ten malý. Novinkou tohoto ročníku je, že může využít pouze jednoho hlasu, a to pro velký či malý projekt samostatně. Ale věříme, že bude z čeho vybírat a nenecháte si vzít možnost rozhodnout i o projektu z druhé kategorie :-).

Hlasování bude probíhat pouze ONLINE z pohodlí domova, a to na základě bezpečného připojení k registru obyvatel. Každý hlasující se tedy bude muset prokázat číslem svého občanského průkazu, ale nenechejte se odradit. Je to opravdu důkladně zabezpečeno.

My projekty předem rozdělíme tak, aby bylo zřejmé, který je který. Za vítězné projekty budou považovány ty projekty, které se vejdou do limitu 5 000 000 Kč v každé kategorii. Těch může být i více, a to v závislosti na jednotlivých rozpočtech. V kategorii malých projektů to může být případě i sedm projektů, v kategorii velkých projektů minimálně dva.

O realizaci se poté postaráme tak, abyste byli maximálně spokojeni.