PRO Budějce
Jižní Čechy pohádkové

Jako příznivci českých pohádek a propagátoři historie jihočeské metropole bychom rádi formou pořádaných pohádkových akcí a doprovodných programů podpořili návštěvnost města České Budějovice i celého regionu.

Jsme skupina příznivců českých pohádek a propagátorů historie jihočeské metropole, královského města České Budějovice. Rádi bychom formou pořádaných pohádkových akcí a doprovodných programů ještě více podpořili rozvoj domácího cestovního ruchu a přispěli ke zvýšení návštěvnosti města České Budějovice i celého regionu. Již od roku 1995 jsme společně s Jaroslavem Kerlesem, Zdeňkem Troškou aj. realizovali stovky akcí se zaměřením na děti a dospělé s fantazií, účastníme se výstav, veletrhů. Vydáváme také Pohádkový zpravodaj, vandrovní knížky, mapy, T-vizitky a známky a pohledy.
Nejbližší akcí, na kterou srdečně všechny zveme, je 28. ročník Otevření hlavní turistické sezony na českobudějovickém náměstí, který proběhne 8. 5. 2024.

Prostřednictvím participativního rozpočtu bychom rádi uspořádali větší pouliční akci s cílem představit naše aktivity a dostat se do povědomí širší veřejnosti ale i vedení města. Ve dnech 15. - 17. 3. 2024 se uskutečnil veletrh Holiday World, kde poprvé v historii chyběl Jihočeský kraj, tedy i České Budějovice. Pojďme to společně napravit.

Marcel Goetz
6 - 12 měsíců
50 000 Kč
Poloha
Projekt není vázaný na konkrétní místo.
Rozpočet
Popis položky
Cena
Kulturní a turistická akce
50 000 Kč
Projektová dokumentace
0 Kč
Cena celkem
50 000 Kč