Podali jste 68 projektů! - PRO Budějce
Podali jste 68 projektů!
7. 5. 2021

V letošním ročníku participativního rozpočtu Českých Budějovic PRO Budějce je k dispozici 10 milionů Kč a je vidět, že jste si to vzali pořádně k srdci!

Podali jste neskutečných 68 projektů!

Už jste viděli Galerii?

Vaše projekty se zaměřují například na oživení veřejného prostoru, buď formou dětských hřišť a sportovišť, nebo třeba úpravou zeleně. Raritou nejsou ani projekty týkající se seniorů, kultury a zvířat. „Ve druhém ročníku jsme obdrželi téměř o třetinu více projektů než v předešlém roce. Těší mě, že i v této době si mnozí našli čas a podali návrhy na vybudování bouldrových stěn, workoutových hřišť, veřejných sprch, ale i oprav chodníků. Někteří upřednostňují své čtyřnohé kamarády a přejí si pro ně agility parky a dráhy,“ říká náměstek primátora Juraj Thoma.

A co se bude dít nyní?
Návrhy schválené po formální stránce postupují do další fáze a jejich autoři se tak mohou začít připravovat na červnové sbírání podpory. To bude probíhat prostřednictvím těchto stránek, kliknutím na tlačítko „Líbí se mi“, které se po spuštění „lajkování“ (od 1. do 15. června 2021) zobrazí v detailu každého projektu.

Máte tak nejvyšší čas na to „rozjet kampaň“ ke svým projektům, ať v červnu získáte dostatek „lajků“!
V letošním ročníku jich potřebujete 100. Jen tak může váš projekt postoupit do další fáze, kterou je posouzení jeho proveditelnosti. Jen proveditelné projekty pak mohou postoupit ještě dál, a to do říjnového hlasování o vítězné projekty.

 A ještě jedna novinka na závěr. Nově nás naleznete také na facebooku a Twitteru!

 

Děkujeme za vaše nápady PRO Budějce!