A je to tu! Máme dokončený další projekt participativního rozpočtu, tentokrát je jím Branišovský les pro děti!
Díky projektu „Branišovský les pro děti a zábavná lesní stezka s hřištěm“ vznikla v Branišovském lese nová lesní stezka s herními prvky pro děti. Paní navrhovatelka Jana Šrůtková s tímto nápadem uspěla hned v 1. ročníku participativního rozpočtu a společně s Odborem školství a tělovýchovy se podílela na jeho realizaci a výsledné podobě.
V Branišovském lese si tak mohou děti nově vyzkoušet lesní stezku, která je postupně zavede na dětské hřiště „pod květinou“ s rozmanitými překážkami, prolézačkami a herními prvky. To malým návštěvníkům nabízí různé formy zábavy ať už v podobě pohybu nebo odpočinku pro načerpání sil k dalšímu putování za zážitky.
Věříme, že nová stezka a hřiště přinese mnoho radosti všem jeho návštěvníkům!
Dodavatelem herních prvků je firma Hřiště pod Květinou s.r.o.
Hřiště – prolézací sestava pavučina Hřiště – prolézací sestava pavučina Lavice na ose a posezení v podobě laviček s opěrkou Lavice na pružinách Dvojhrazda Kladina se zářezy Sestava bradla Sestava bradla